منو
Home 9 بلاگ 9 ویزاکارت و مسترکارت 9 آموزش خرید ویباکس فورتنایت با ویزا کارت و مستر کارت مجازی

آموزش خرید ویباکس فورتنایت با ویزا کارت و مستر کارت مجازی

آموزش خرید ویباکس فورتنایت با ویزا کارت و مستر کارت مجازی

آنچه در این مقاله مطالعه خواهید کرد . مدت زمان مطالعه 5 دقیقه

بازی‌های کامپیوتری یکی از گزینه‌های محبوب بین جوانان و نوجوانانی است که به هیجان و رقابت در این بازی‌ها علاقه دارند و از هر فرصتی برای بازی کردن استفاده می‌کنند. بازی پرطرفدار فورتنایت (Fortnite) یکی از جذاب ترین و مشهورترین بازهای‌ کامپیوتری بین گیمرها و علاقه مندان به بازی‌های PC است که برای خرید اسکین و بتل پس در این بازی باید ویباکس بخرید. برای خرید ویباکس شما نیاز به یک کارت اعتباری بین المللی دارد تا با استفاده از آن تراکنش ارزی انجام دهید. با خرید ویزا کارت مجازی یا مستر کارت از سایت تهرانیکس به سرعت می‌توانید پرداخت مورد نظر برای ویباکس را انجام داده و به سرعت به بازی فورتنایت ادامه دهید. فقط سه ساعت بعد از خرید مستر کارت مجازی از تهرانیکس اطلاعات این کارت برای استفاده به شما تحویل داده می‌شود تا در اسرع وقت بتوانند خرید خود از کلیه درگاه‌های آنلاین بین المللی را انجام دهند.

شارژ ویباکس با خرید ویزا کارت مجازی

Fortnite یا قلعه پلیدی یک بازی اکشن و مهیج است که توسط کمپانی معروف Epic Games در سال 2017 منتشر شده است. این بازی فضای جذابی دارد و شما برای این بازی می‌توانید شخصیت‌های مورد نظر خود را انتخاب کرده و آنها را در این بازی با پرداخت پول ارتقا دهید. ویباکس واحد پول بازی پرطرفدار فورتنایت است که امکان خرید بسیاری از محصولات فروشگاه بازی همچون اسکین (Skin) بتل پس (Battle Pass) و مواردی از این دست را برای شما فراهم می‌کند. برای خرید ویباکس شما باید حتما کارت اعتباری بین المللی همچون مستر کارت و یا ویزا کارت داشته باشید. البته برای انجام تراکنش نیازی به کارت فیزیکی نیست و شما با خرید ویزا کارت مجازی یا گیفت کارت هم می‌توانید تراکنش ارزی انجام دهید. برای خرید بازی اورجینال PC، شارژ حساب کاربری نرم افزارهای مختلف و مواردی دیگر هم می‌توانید از مستر کارت یا ویزا کارت استفاده کنید.

آموزش خرید ویباکس فورتنایت با کارت اعتباری

اگر شما هم جز کسانی هستند که در حین بازی فورتنایت برای خرید لباس یا سایر محصولات از فروشگاه به مشکل خورده‌اید و به دلیل نداشتن کارت اعتباری بین المللی موفق به پرداخت نشدید، بهترین گزینه برای شما خرید ویزا کارت مجازی آمریکایی است. زیرا خرید کارت‌های اعتباری بین المللی فیزیکی زمان بر بوده و شما باید هزینه بیشتری در مقایسه با کارت مجازی بپردازید، اما با خرید کارت اعتباری مجازی و یا گیفت کارت به راحتی می‌توانید در حین بازی پرداخت آنلاین انجام دهید و ویباکس فورتنایت را شارژ کنید. با خرید ویباکس فورتنایت و فعال‌ سازی آن می‌توانید به راحتی هر چیزی که به پیشرفت شما در این بازی کمک می‌کند را تهیه نمایید. خرید ویزاکارت و مستر کارت مجازی آمریکایی از سایت‌های معتبر همچون تهرانیکس بسیار راحت و سریع است. به صورت کلی مراحل خرید ویباکس فورتنایت با کارت اعتباری به شرح زیر است:

مرحله 1: برای شارژ حساب ویباکس خود در بازی فورتنایت در ابتدا باید حساب کاربری خود در این بازی را فعال کنید و بعد از فعال‌سازی کارت، وارد فروشگاه بازی فورتنایت شوید.

آموزش خرید ویباکس با ویزا کارت و مستر کارت مجازی

مرحله 2: یکی از بسته‌های ویباکس مورد علاقه خود در این بازی را انتخاب کنید.

آموزش خرید ویباکس با ویزا کارت و مستر کارت مجازی

مرحله 3: انتخاب خود را تایید کنید.

آموزش خرید ویباکس با ویزا کارت و مستر کارت مجازی

مرحله 4: گزینه کارت را به عنوان روش پرداخت انتخاب کنید.

آموزش خرید ویباکس با ویزا کارت و مستر کارت مجازی

مرحله 5: اطلاعات مربوط به کارت اعتباری مستر یا ویزای خود را وارد کنید.

آموزش خرید ویباکس با ویزا کارت و مستر کارت مجازی

مرحله 6: اطلاعات مربوط به پرداخت خود را در سفارش وارد کنید.

آموزش خرید ویباکس با ویزا کارت و مستر کارت مجازی

مرحله 7: سفارش را تایید کنید.

آموزش خرید ویباکس با ویزا کارت و مستر کارت مجازی

مرحله 8: بعد از پردازش سفارش به صورت خودکار به وب ‌سایت فروشگاه بازگردانده خواهید شد و ویباکس‌ها به حساب شما در بازی اضافه خواهند شد.

آموزش خرید ویباکس با ویزا کارت و مستر کارت مجازی

سخن پایانی

برای پیشرفت در بازی‌های کامپیوتری همچون فورتنایت شما به پرداخت‌های آنلاین داخل برنامه نیاز دارید. برای شارژ کردن موجودی ویباکس فورتنایت شما باید حتما کارت اعتباری بین المللی داشته باشید تا تراکنش به صورت ارزی در حساب این برنامه انجام شود. انجام کلیه تراکنش‌های داخل این بازی با استفاده از مستر کارت و یا ویزا کارت قابل انجام است. ثبت درخواست و خرید مستر کارت مجازی از سایت تهرانیکس در کمتر از سه ساعت انجام می‌شود و شما بعد از آن می‌توانید با اطلاعات کارت اعتباری خود تمامی تراکنش‌های آنلاین را به راحتی از داخل ایران و با ارز دلار، یورو و یا سایر ارزهای رایج انجام دهید. عدم نیاز به حضور فیزیکی در بانک و صدور سریع از مزیت‌های خرید این کارت اعتباری مجازی از تهرانیکس است. واحد پشتیبانی ما آماده است تا به شما در کلیه مراحل خرید کارت‌های اعتباری بین‌المللی کمک کند و راهنمایی‌های لازم را با صبر و حوصله انجام دهند.