منو
Home 9 بلاگ 9 ویزاکارت و مسترکارت 9 آموزش وریفای کردن پی پال با ویزا کارت و مستر کارت

آموزش وریفای کردن پی پال با ویزا کارت و مستر کارت

آموزش وریفای کردن پی پال با ویزا کارت و مستر کارت

وریفای کردن پی پال با ویزاکارت به منظور تایید هویت و اطلاعات مالی شما برای انجام تراکنش‌های بزرگتر و افزایش اعتبار حساب پی پال انجام می‌شود. برای انجام این فرآیند شما به یک ویزا کارت یا مستر کارت معتبر فیزیکی یا مجازی نیاز دارید که به نام شما صادر شده باشد. اگر هنوز به نام خود ویزا کارت و یا مستر کارت ندارید برای تهیه این کارت‌های اعتباری به صورت مجازی و یا فیزیکی می‌توانید به سایت تهرانیکس مراجعه کنید تا در کوتاه ترین زمان ممکن کارت با شماره اختصاصی به نام شما صادر شود و در اسرع وقت به دستتان برسد. ما در مجموعه تهرانیکس با بیش از یک دهه سابقه فعالیت در زمینه صدور کارت‌های اعتباری بین المللی و تراکنش‌های ارزی بدون واسطه و در اسرع وقت ویزا کارت و یا مستر کارت مورد نظر را برای اتصال به حساب پی پال برای شما صادر می‌کنیم.

وریفای کردن پی پال با ویزاکارت

پی‌پال (PayPal) یکی از معروف ‌ترین و محبوب‌ترین سرویس‌های پرداخت آنلاین و انتقال پول از طریق اینترنت است. این سرویس به به کاربران امکان انجام تراکنش‌های مالی امن و سریع را می‌دهد و یکی از محبوب ترین درگاه‌های پرداخت بین المللی است که روی بحث امنیت با دقت بسیار عمل می‌کند. یکی از راه‌های تایید هویت برای استفاده از پی پال، بدون شک وریفای کردن حساب با کارت اعتباری ویزا یا مستر است. وریفای کردن پی پال با مسترکارت در اسرع وقت و فقط با ورود به سایت پی پال و وارد کردن اطلاع مستر کارت یا ویزا کارتی که به نام شما صادر شده است در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می‌شود تا اعتبار حساب پی پال شما به این شکل تقویت شود.

نحوه وریفای کردن پی پال با ویزاکارت و مستر کارت

استفاده از حساب پی پال معمولا با هدف انجام تراکنش‌های مالی در فضایی سریع و آسان انجام می‌شود و به معنای حذف یا استفاده نکردن از کارت‌های اعتباری دیگر نیست. در واقع شما می‌توانید باید با خرید کارت اعتباری از حساب پی پال خود استفاده کنید و این حساب بدون وریفای شدن با مستر کارت و یا ویزا کارت هیچ اعتباری ندارد. راه‌های مختلفی برای وریفای کردن پی پال با مسترکارت و ویزا کارت وجود دارد ولی در همه روش‌ها شما باید در ابتدا وارد سایت PayPal شوید روی حساب کاربری خود لاگین کنید. برای وریفای کردن می‌توانید از انواع کارت‌های اعتباری مجازی و فیزیکی استفاده کنید و محدودیتی برای این موضوع وجود ندارد. به صورت کلی مراحل وریفای کردن حساب پی پال با ویزاکارت به شرح زیر است:

1. وارد حساب PayPal شوید: اگر حساب PayPal ندارید در ابتدا به صورت رایگان یک حساب کاربری ایجاد کنید و به آن وارد شوید.

2. وارد تنظیمات حساب PayPal شوید: پس از ورود به حساب PayPal خود به داشبورد حساب خود بروید.

3. بخش “تایید حساب” را پیدا کنید: در داشبورد حساب کاربری خود روی گزینه “Link a card” کلیک کنید تا اجازه اضافه کردن کارت به شما داده شود.

آموزش وریفای کردن پی پال با ویزا کارت و مستر کارت

4. اطلاعات کارت اعتباری را وارد کنید: در این مرحله اطلاعات کارت اعتباری ویزا یا مستر که به نام شما است را وارد کنید. در این بخش شما باید شماره کارت، تاریخ انقضا، کد امنیتی (CVV) و نام صاحب کارت را وارد نمایید.

آموزش وریفای کردن پی پال با ویزا کارت و مستر کارت

5. تایید اطلاعات: سپس بانک یک رمز یکبار مصرف برای شما ارسال می‌کند که با وارد کردن آن و کلیک روی گزینه “Agree and Link” می‌توانید مراحل تایید کارت و وصل کردن آن به حساب پی پال را با موفقیت به اتمام برسانید.

آموزش وریفای کردن پی پال با ویزا کارت و مستر کارت

6. حساب PayPal شما تایید شده است: پس از انجام مراحل ذکر شده وریفای کردن حساب PayPal شما با موفقیت به اتمام می‌رسد و کارت شما به حسابتان متصل می‌گردد.

مزایای وریفای کردن اکانت پی پال با کارت اعتباری

پی‌پال یکی از بزرگترین شبکه‌های مالی برای معاملات تجاری و بانکی در جهان است که برای استفاده از آن نیاز به ایجاد حساب کاربری و وریفای کردن حساب خود دارید. برای وریفای کردن حساب پی پال شما باید یک مستر کارت یا ویزا کارت معتبر داشته باشید، در واقع اگر بخواهید برای انجام تراکنش‌ها و پرداخت‌های بین‌المللی از پی پال استفاده نمایید، وریفای کردن آن با یکی از انواع فیزیکی یا مجازی کارت‌های اعتباری ضروری است، با خرید مستر کارت پلاتینیوم به راحتی می‌توانید این کار را انجام دهید. در صورت وریفای شدن اکانت پی پال شما، حساب امنیت بیشتری داشته و با اطمینان بیشتری می‌توانید از آن استفاده کنید. بعد از وریفای یا تایید حساب PayPal خود وجوه به صورت مستقیم به حساب بانکی شما واریز می‌شود و در زمان استفاده از حساب PayPal دیگر محدودیتی در انتقال و دریافت وجه وجود ندارد.

  • با وریفای کردن حساب PayPal خود می‌توانید به همه امکانات این درگاه دسترسی داشته باشید.

  • اعتبار و هویت مالی حساب PayPal شما با وریفای کردن بالا می‌رود.

  • امکان انجام فعالیت‌های غیر قانونی و کلاهبرداری با حساب PayPal شما به صفر می‌رسد.

سخن پایانی

وریفای کردن حساب PayPal با مسترکارت و ویزاکارت یک روش سریع و آسان است که مزایای مهمی دارد. این اقدام به شما اجازه می‌دهد تراکنش‌های بزرگتر و محدودیت‌های بیشتری در حساب خود داشته باشید. همچنین با وریفای کردن حساب پی پال به وسیله کارت‌های بانکی، اعتباری حساب شما و امکانات آن افزایش می‌یابد. اگر برای انجام تراکش‌ ارزی و یا خریدهای آنلاین نیاز به یک کارت اعتباری بین المللی دارید، باید وارد سایت تهرانیکس شوید و از بخش “افتتاح حساب و صدور کارت” در سایت تهرانیکس ویزا کارت یا مستر کارت مورد نظر خود را به صورت مجازی یا فیزیکی انتخاب کرده و در اسرع وقت کارت خود را تحویل بگیرید. همچنین شما می‌توانید از خدمات مجموعه تهرانیکس برای خرید و درخواست انجام پرداخت‌های ارزی بدون کارت اعتباری هم استفاده کرده و تراکنش‌های بین المللی خود را با اطمینان از طریق تهرانیکس در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهید