منو
Home 9 بلاگ 9 ویزاکارت و مسترکارت 9 پرداخت هزینه های کانادا با ویزا کارت و مستر کارت

پرداخت هزینه های کانادا با ویزا کارت و مستر کارت

پرداخت هزینه های کانادا با ویزا کارت و مستر کارت

در چند سال اخیر که تقاضا برای مهاجرت کاری و تحصیلی به کانادا افزایش یافته است، بسیاری از ایرانی‌ها برای بارگذاری مدارک و پرداخت هزینه سفارت کانادا مشکلات و محدودیت‌هایی دارند. تنها دلیل این موضوع هم نداشتن کارت بانکی بین المللی با امکان پرداخت ارزی است. در واقع شما زمانی می‌توانید از طریق درگاه آنلاین سفارت هزینه ویزا را پرداخت کنید که کارت اعتباری بین المللی داشته باشید، تنها راهکار رفع این مشکل هم خرید مستر کارت و یا ویزا کارت است. خرید انواع ویزا و مستر کارت در ایران از سایت‌ معتبر تهرانیکس به صورت آنلاین امکان پذیر است و شما به راحتی می‌توانید درخواست خود برای صدور ویزا و مسترکارت را در وب سایت ما ثبت کرده و پس از صدور کارت برای پرداخت‌های آنلاین بین المللی از آن استفاده کنید.

با خرید مستر کارت هزینه ویزا را سریع و آسان بپردازید!

با داشتن هر یک از انواع مختلف کارت‌های اعتباری بین المللی می‌توانید تمامی هزینه‌های مربوط به درخواست ویزا، هزینه سفارت و خریدهای اینترنتی از فروشگاه‌های معتبر خارجی را به صورت آنلاین و با ارز مورد نیاز پرداخت کنید. کسانی که قصد مهاجرت به کشور کانادا را دارند، برای برخی از انواع برنامه‌های مهاجرتی این کشور باید هزینه‌ای جداگانه علاوه بر هزینه ویزا بپردازند. برای پرداخت این هزینه آنلاین شما باید حتما از یک کارت اعتباری بین المللی استفاده کنید، با خرید ویزا کارت به راحتی می‌توانید پرداخت هزینه لندینگ فی کانادا را از داخل ایران هم انجام دهید و دیگر نیاز به کمک گرفتن از دوستان خود در خارج از کشور و یا سایت‌های واسطه نیست.

چه کسانی واجد شرایط پرداخت هزینه لندینگ فی کانادا هستند؟

همان طور که در قسمت قبل هم اشاره کردیم، افراد باید برای برخی برنامه‌های مهاجرتی کانادا همچون درخواست شهروندی به صورت آنلاین هزینه لندینگ فی را بپردازند و پرداخت این هزینه فقط به صورت اینترنتی با استفاده از ویزا کارت و مستر کارت امکان پذیر است. با خرید ویزا کارت پلاتینیوم می‌توانید به راحتی هزینه‌های ویزا و سفارت را به صورت اینترنتی و بدون نیاز به کمک گرفتن از دیگران پرداخت نمایید. به صورت کلی افراد زیر ملزم به پرداخت این هزینه هستند:

  • کسانی که درخواست مهاجرت یا شهروندی را به صورت کاغذی ثبت کرده‌اند
  • کسانی که برای اقامت دائم و یا شهروندی به صورت آنلاین درخواست ثبت می‌کنند.
  • برای تمدید گذرنامه و یا سایر اسناد مسافرتی در خارج از کانادا
  • افزودن یکی از اعضای خانواده به برنامه اکسپرس اینتری که قبلا ارسال کرده‌اید
  • پرداخت هزینه حق اقامت دائم (RPRF)
پرداخت هزینه های کانادا با ویزا کارت و مستر کارت

مراحل پرداخت هزینه سفارت کانادا با مستر کارت

پس از تهیه مستر کارت از سایت‌های معتبر می‌توانید برای پرداخت هزینه سفارت کانادا اقدام کنید. برای انجام این تراکنش آنلاین داشتن تمامی اطلاعات کارت بانکی همچون شماره کارت و CVV2 الزامی است تا بتوانید پرداخت خود را در اسرع وقت انجام دهید. پس از بارگذاری مدارک خود در سایت اداره مهاجرت کانادا باید برای پرداخت هزینه اقدام نمایید. توجه داشته باشید که برای برخی پرونده‌ها همچون مهاجرین پناهجو نیاز به پرداخت هزینه لندینگ فی کانادا نیست و شما در صورت واجد شرایط بودن باید این هزینه را بپردازید. به صورت کلی پرداخت هزینه ویزا کانادا با خرید مستر کارت پلاتینیوم به راحتی انجام می‌شود و مراحل آن به شرح زیر است:

مرحله 1: بررسی کنید که آیا واجد شرایط هستید یا خیر.
مطمئن شوید که واجد شرایط پرداخت هزینه‌ها هستید و اینکه چه هزینه‌های را باید بپردازید.

مرحله 2: کارت اعتباری بین المللی خود را برای پرداخت آماده کنید.
برای پرداخت می‌توانید از کارت‌های اعتباری مختلفی همچون ویزا، مسترکارت، آمریکن اکسپرس، JCB، و یونیون ‌پی استفاده کنید، کارت بانکی شما باید حتما از نوع دبیت کارت باشد.

مرحله 3: هزینه‌های مربوط به پرونده خود را پرداخت کنید.
در این مرحله افراد با توجه به نوع درخواست خود باید هزینه ویزا را بپردازند، این هزینه برای ویزای تحصیلی، کاری، تبدیل اقامت موقت به دائم و یا شهروندی متفاوت بوده و همه آنها را می‌توان با ویزا کارت یا مستر کارت به صورت آنلاین پرداخت کرد.

مرحله 4: رسید خود را دریافت کرده و به پرونده خود جهت بررسی درخواستتان اضافه کنید.

مزیت های پرداخت هزینه ویزا کانادا با مستر کارت

در زمان پرداخت هزینه ویزا کانادا داشتن یک کارت اعتباری بین المللی به شما کمک می‌کند تا هزینه‌های خود را بدون نیاز به کمک فرد دیگری پرداخت کنید و بدون واسطه کارهای مربوط به ویزا را انجام دهید. خرید ویزا و مسترکارت از داخل ایران به صورت حضوری امکان پذیر نیست و شما باید برای خرید این کارت‌های اعتباری بین المللی باید به سایت‌های واسطه معتبر همچون تهرانیکس مراجعه کنید. از جمله مهمترین مزیت‌های پرداخت هزینه ویزا کانادا با مستر و یا ویزا کارت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • پرداخت بدون واسطه و به صورت مستقیم توسط فرد متقاضی ویزا

  • تسریع در روند ثبت درخواست ویزا

  • کاهش هزینه‌های مربوط به صدور ویزا با حذف واسطه‌ها

سخن پایانی

در این مقاله سعی کردیم به صورت کامل کلیه مراحل مربوط به پرداخت هزینه ویزای کانادا با مستر و ویزا کارت را شرح دهیم. ثبت درخواست و صدور انواع مستر کارت و ویزا کارت از طریق سایت تهرانیکس انجام می‌شود و شما بعد از آن می‌توانید با اطلاعات کارت خریداری شده تمامی تراکنش‌های آنلاین مربوط به هزینه ویزا یا سایر پرداخت‌های ارزی را حتی از داخل ایران و با ارزهای دلار آمریکا، یورو، دلار کانادا و یا سایر ارزهای رایج انجام دهید. عدم نیاز به حضور فیزیکی در بانک و صدور سریع از مزیت‌های خرید این کارت‌های اعتباری از سایت تهرانیکس است. واحد پشتیبانی تهرانیکس آماده است تا به شما در کلیه مراحل خرید کارت‌های اعتباری بین‌المللی کمک کند و راهنمایی‌های لازم را در اختیارتان قرار دهد.