منو
Home 9 بلاگ 9 ویزاکارت و مسترکارت 9 پرداخت هزینه اپلیکیشن فی با ویزا کارت و مستر کارت

پرداخت هزینه اپلیکیشن فی با ویزا کارت و مستر کارت

پرداخت هزینه اپلیکیشن فی با ویزا کارت و مستر کارت

در سال‌های اخیر تقاضا برای مهاجرت تحصیلی چند برابر شده است و بسیاری از دانشجویان تمایل دارند برای ادامه تحصیل از دانشگاه‌های خارج از ایران پذیرش دریافت کنند. اگر شما هم قصد مهاجرت تحصیلی را دارید، باید برای ثبت درخواست پذیرش از دانشگاه‌های مختلفی هزینه‌ای به عنوان Application Fee بپردازید. جهت پرداخت این هزینه به صورت آنلاین، داشتن کارت اعتباری بین المللی الزامی است. با خرید ویزا کارت یا مستر کارت از سایت تهرانیکس به راحتی می‌توانید پرداخت هزینه Application Fee کانادا و یا سایر کشورها را انجام دهید و برای تحصیل از دانشگاه مورد نظر خود پذیرش دریافت کنید. تهرانیکس با بیش از یک دهه سابقه فعالیت در زمینه پرداخت‌های بین المللی یکی از معتبرترین سایت‌هایی است که با پشتیبانی دائمی خود امکان خرید انواع کارت اعتباری بین المللی همچون مستر کارت را به صورت آنلاین برای کاربران خود فراهم کرده است.

پرداخت Application Fee با خرید مستر کارت

پرداخت هزینه Application Fee یکی از اصلی ترین مراحل برای ثبت درخواست پذیرش از دانشگاه‌ها و کالج‌های مختلف جهان است، این هزینه بابت بررسی پرونده و ارزیابی وضعیت دانشجو در زمان ثبت درخواست وی دریافت می‌شود و هزینه آن در صورت رد شدن درخواست دانشجو به وی عودت داده نمی‌شود. تمام هزینه‌های پرداخت application fee باید توسط دانشگاهی که برای آن درخواست دادید کاملا واضح و شفاف بیان شود و شما باید این هزینه را با کارت‌ اعتباری بین المللی پرداخت کنید. بدون مستر کارت و یا ویزا کارت پرداخت هزینه مربوط به Application Fee امکان پذیر نیست و شما باید حتما با خرید مستر کارت یا ویزا کارت این هزینه را به صورت آنلاین بپردازید.

هزینه Application Fee چقدر است؟

پرداخت هزینه Application Fee فقط با استفاده از مستر کارت و ویزا کارت به صورت آنلاین امکان پذیر است و دانشجویانی که در زمان ثبت درخواست کارت اعتباری بین المللی ندارند باید برای خرید ویزا کارت یا مستر کارت اقدام کنند یا از طریق سایت‌های واسطه این هزینه را بپردازند. هزینه Application Fee در کشورها و دانشگاه‌های مختلف یکسان نیست، حتی هزینه آن برای مقاطع تحصیلی مختلف یک دانشگاه هم با یکدیگر متفاوت است. به صورت تقریبی اما برای مقطع کارشناسی این هزینه حدود 45 تا 75 دلار آمریکا و برای مقطع ارشد حداکثر 150 دلار آمریکا است. این هزینه باید به صورت ارزی پرداخت شود و پرداخت ریالی آن امکان پذیر نیست.

پرداخت هزینه اپلیکیشن فی با ویزا کارت و مستر کارت

بازگشت هزینه Application Fee

زمانی که دانشجویان برای دانشگاه مورد نظر خود در خارج از کشور درخواست پذیرش ثبت می‌کنند باید با خرید کارت‌های اعتباری بین المللی همچون ویزا و مستر این هزینه را بپردازند، در واقع هزینه Application Fee با هدف بررسی پرونده دانشجو دریافت می‌شود و در صورت رد شدن درخواست وی از سمت دانشگاه این هزینه غیر قابل استرداد بوده و هیچ مبلغی به حساب بانکی دانشجو عودت داده نمی‌شود. حتی اگر دانشجویی از دانشگاه مورد نظر پذیرش دریافت کرده و برای ثبت نام اقدام نکند هم هزینه اپلیکیشن فی به وی بازگرداننده نمی‌شود.

بهترین راه برای پرداخت هزینه Application Fee چیست؟

اغلب پرداخت‌ها را می‌توانید به صورت آنلاین از طریق کارت اعتباری یا پی‌پال (paypal) انجام دهید. اما بهترین راه برای پرداخت هزینه درخواست پذیرش از دانشگاه و یا کالج با استفاده از کارت اعتباری یا کارت نقدی بین المللی است، زیرا پرداخت با استفاده از این کارت‌ها به صورت مستقیم، سریع و بدون واسطه انجام می‌شود. با این اگر در کشور محل اقامت خود به این روش‌های پرداخت دسترسی ندارید، پرداخت از طریق حواله آنلاین و یا سایت‌های واسطه معتبر هم امکان پذیر است تا همه دانشجویان بتوانند از شرایط مطلوب تحصیل در خارج از ایران بهره مند شوند. برای انجام این تراکنش آنلاین داشتن تمامی اطلاعات کارت بانکی همچون شماره کارت و CVV2 الزامی است تا بتوانید پرداخت خود را در اسرع وقت انجام دهید.

سخن پایانی

با تهیه انواع کارت‌های اعتباری بین المللی همچون ویزا کارت و مستر کارت می‌توانید پرداخت‌های آنلاین خود همچون هزینه Application Fee را بدون واسطه انجام دهید. یکی از بهترین ویژگی‌های کارت‌های اعتباری بین المللی امکان تراکنش ارزی بدون واسطه و در سریع ترین زمان ممکن است. در حال حاضر خرید این کارت‌ها رونق زیادی گرفته و در داخل ایران افراد با مراجعه به سایت معتبر همچون تهرانیکس ظرف مدت 1 روز تا 10 روز کاری موفق به دریافت کارت اعتباری بین المللی به نام خود می‌شوند. اگر برای تراکنش‌های مالی بین المللی خود قصد خرید مسترکارت را دارید، حتما به صفحه اصلی وب سایت تهرانیکس مراجعه کنید و از قسمت کارت‌های اعتباری، کارت مورد نظر خود را انتخاب کرده و به راحتی از سایت ما مستر یا ویزا کارت بخرید.