منو
خانه 9 کارت های اعتباری 9 خرید ویزا کارت 9 دسته: ویزاکارت مجازی

ویزاکارت مجازی

ویزاکارت مجازی از همه کشورها با نام و بیلینگ آدرس دلخواه شما

ویزاکارت مجازی (Virtual Visacard) یکی از انواع کارت‌های اعتباری بین‌المللی است. با در اختیار داشتن آن می‌توانید بسیاری از پرداخت‌های بین‌المللی خود را به‌صورت آنلاین از طریق سایت‌ها و اپلیکیشن‌های خارجی پذیرنده این کارت‌های اعتباری دریافت کنید. این کارت‌های اعتباری به‌طور مشخص در رده کارت‌های پیش پرداخت (Prepaid) قرار می‌گیرند که بدون نیاز به داشتن حساب بانکی بین‌المللی و با نام اشخاص صادر می‌شوند. خرید ویزا کارت مجازی، یکی از ساده‌ترین راه‌های پیش روی شما قرار انجام پرداخت‌های بین‌المللی از مسیری مطمئن است. خدمات صدور انواع Visa Card مجازی تهرانیکس در سریع‌ترین زمان ممکن ارائه می‌شوند. کافیست سفارش خود را در سایت ثبت کنید.

ویزاکارت مجازی

انواع ویزا کارت مجازی

برای خرید ویزاکارت مجازی روی دکمه روبرو کلیک کنید

خرید ویزاکارت مجازی

مزایای خرید انواع ویزاکارت مجازی با تهرانیکس

سفارش خرید ویزاکارت مجازی در تهرانیکس را می‌توانید خیلی راحت ثبت کنید. برای این منظور باید 5 گام ساده را در عرض کمتر از 10 دقیقه پشت سر بگذارید که به‌ شرح زیر هستند:

 1. با ثبت نام در تهرانیکس، حساب کاربری اختصاصی ایجاد کنید.
 2. درخواست خرید ویزاکارت مجازی خود را از بین گزینه‌های موجود در سایت تهرانیکس ثبت کنید.
 3. تهرانیکس راهنمایی لازم در خصوص هزینه و نحوه صدور کارت را در اختیارتان می‌گذارد.
 4. هزینه خرید کارت اعتباری پیش پرداخت خود را به‌صورت ریالی پرداخت کنید.
 5. تهرانیکس در سریع‌ترین زمان کارت مجازی را صادر کرده و از طریق ایمیل اطلاعات آن را در اختیار شما می‌گذارد.

مراحل خرید انواع ویزاکارت مجازی در تهرانیکس

سفارش خرید ویزاکارت مجازی در تهرانیکس را می‌توانید خیلی راحت ثبت کنید. برای این منظور باید 5 گام ساده را در عرض کمتر از 10 دقیقه پشت سر بگذارید که به‌ شرح زیر هستند:

 1. با ثبت نام در تهرانیکس، حساب کاربری اختصاصی ایجاد کنید.
 2. درخواست خرید ویزاکارت مجازی خود را از بین گزینه‌های موجود در سایت تهرانیکس ثبت کنید.
 3. تهرانیکس راهنمایی لازم در خصوص هزینه و نحوه صدور کارت را در اختیارتان می‌گذارد.
 4. هزینه خرید کارت اعتباری پیش پرداخت خود را به‌صورت ریالی پرداخت کنید.
 5. تهرانیکس در سریع‌ترین زمان کارت مجازی را صادر کرده و از طریق ایمیل اطلاعات آن را در اختیار شما می‌گذارد.

  انواع ویزاکارت مجازی

  انواع ویزاکارت مجازی وجود دارند که شما می‌توانید با توجه به نیاز خود آن‌ها را انتخاب کنید. در حال حاضر تهرانیکس خدمات صدور دو نوع از این کارت‌های اعتباری پیش پرداخت را به‌شما عزیزان ارائه می‌کند که عبارت‌اند از:

  ویزاکارت مجازی هدیه

  ویزاکارت مجازی هدیه، نوعی گیفت کارت است. تمام ویژگی‌هایی که تا اینجا در ارتباط با کارت‌های مجازی پیش پرداخت ذکر کردیم، درباره این گیفت کارت صدق می‌کند. کارت با بیلینگ آدرس مشخص صادر می‌شود. البته شما می‌توانید با پرداخت هزینه جداگانه درخواست تغییر آدرس را در تهرانیکس دنبال کنید.

  ویزاکارت‌های مجازی هدیه معمولا با یک ارز اصلی مانند دلار آمریکا صادر می‌شوند. در عین حال این امکان وجود دارد که برای پرداخت با سایر ارزها نیز از آن‌ها استفاده کنید. البته باید توجه داشته باشید که برای این منظور معمولا نرخ تبدیل ارز حدود 4.5 درصد از موجودی کارت شما کسر می‌شود. این مورد بسیار مهمی است که برای تعیین مبلغ گیفت کارت باید مد نظر داشته باشید.

  ویزاکارت مجازی آمریکایی

  با توجه به اینکه بسیاری از پرداخت آنلاین ارزی با استفاده از دلار انجام می‌شوند، شما می‌توانید به‌صورت مستقیم به‌سراغ خرید ویزاکارت مجازی آمریکایی بروید. این کارت با ارز اصلی دلار صادر می‌شود. به‌همین دلیل تنها برای پرداخت در درگاه‌های آنلاین پذیرنده دلاری قابل استفاده است. ضمن اینکه بیلینگ آدرس معتبر اختصاصی در آمریکا نیز برای آن‌ها صادر می‌شود که معمولا غیرقابل تغییر است. برای خرید اشتراک پلتفرم‌هایی مانند نتفلیکس یا پرداخت در فروشگاه گوگل پلی می‌توانید از این کارت‌های مجازی آمریکایی استفاده کنید.

  معرفی ویزاکارت مجازی (Virtual Visacard)

  ویزاکارت مجازی نوعی کارت اعتباری پیش پرداخت است. منظور از پیش پرداخت این است که با پرداخت مبلغ مشخصی، کارت اعتباری با مقدار معینی وجه صادر می‌شود. این کارت‌ها به حساب بانکی متصل نیستند. بلکه شما مبلغ مد نظر برای اعتبار کارت را باید از قبل به‌طور کامل بپردازید تا صادر شوند.

  با توجه به اینکه محدودیت‌های پرداخت ارزی در ایران وجود دارند، شما باید به‌دنبال راه‌های جایگزین مطمئن و سریع برای این منظور باشید. کارت‌های اعتباری پیش پرداخت بهترین گزینه پیش روی شما هستند. چرا که نیازی به حساب بانکی ندارند و سریع صادر می‌شوند و احتمال مسدود شدن آن‌ها نیز تقریبا صفر است.

  با خرید کارت مجازی، کارت‌های فیزیکی در اختیار شما قرار نمی‌گیرد. هر چند این کارت اعتباری با نام شما صادر می‌شود؛ اما همه اطلاعات آن از طریق ایمیل در اختیار شما قرار می‌گیرند. اطلاعاتی از قبیل شماره کارت 16 رقمی، کد 3 رقمی CVV، تاریخ انقضا و همچنین آدرس پرداخت (Billing Address) که برای پرداخت آنلاین باید در اختیار داشته باشید.

  با توجه به اینکه کارت‌ها ماهیت مجازی دارند، تنها برای پرداخت‌های آنلاین می‌توانید روی آن‌ها حساب کنید. بنابراین اگر برای سفر خارجی به‌دنبال کارت اعتباری هستید که امکان برداشت از دستگاه ATM را داشته باشد، باید به‌سراغ ویزاکارت فیزیکی بروید. این کارت‌های اعتباری با اعتبار مشخص صادر شده و قابلیت شارژ مجدد یا تمدید اعتبار در صورت سررسید تاریخ انقضا ندارند.  

  مزایای خرید ویزاکارت مجازی

  خرید ویزاکارت مجازی چند مزیت مهم را به دنبال دارد که از جمله مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. صدور سریع کارت

  کارت‌های اعتباری مجازی در مقایسه با فیزیکی خیلی سریع‌تر صادر می‌شوند و اطلاعات‌شان از طریق ایمیل در اختیار شما قرار می‌گیرند. همچنین کارت‌های پیش پرداخت به‌دلیل آنکه نیاز به افتتاح حساب بانکی بین‌المللی ندارند، خیلی راحت‌تر و تنها با پرداخت هزینه صادر شده و در زمان کوتاهی در اختیار شما قرار می‌گیرند. به‌همین دلیل اگر در جستجوی سریع‌ترین راه خرید کارت‌های اعتباری هستید، ویزاکارت مجازی یکی از انتخاب‌های عالی پیش روی شماست.

  2. صدور کارت به‌همراه آدرس اختصاصی معتبر

  ویزاکارت‌های مجازی نیز دقیقا مانند کارت‌های فیزیکی به نام متقاضی صادر می‌شوند. از طرفی دیگر برای پرداخت آنلاین در سایت‌های خارجی، حتی وقتی در خرید خود کالای فیزیکی سفارش نمی‌دهید هم باید آدرس اختصاصی معتبر درج کنید. نگران این موضوع نباشید. چرا که با سفارش از تهرانیکس، آدرس معتبر اختصاصی (معمولا با مبدا آمریکا) در اختیار شما قرار می‌گیرد. ضمن اینکه با شرایط خاصی امکان تغییر آدرس کارت پیش پرداخت نیز وجود دارد.

  3. بدون ریسک مسدود شدن موجودی کارت

  ویزاکارت مجازی از نوع پیش پرداخت است و به حساب بانکی متصل نیست. به‌همین دلیل در استفاده از این کارت‌ها جای هیچ‌گونه نگرانی از بابت مسدود شدن دسترسی به موجودی نیست. برای پرداخت با استفاده از این کارت‌ها هم نیازی به استفاده از VPN در درگاه‌های پرداخت خارجی برای تغییر آی پی ندارید. در مجموع ریسک استفاده از کارت‌های اعتباری مجازی از نوع پیش پرداخت برای کاربران ایرانی در مقایسه با سایر کارت‌ها تقریبا صفر است.

  5. صدور کارت با اعتبار مد نظر

  ویزاکارت مجازی با تاریخ انقضای مشخص صادر می‌شود و قابلیت تمدید ندارد. همچنین نمی‌توانید موجودی این کارت را شارژ کنید؛ اما شما می‌توانید این کارت‌ها را با مبلغ مد نظر خود از 10 تا 1000 دلار سفارش دهید. قبل از سفارش کارت، حتما زمان بگذارید و مقدار دقیق هزینه‌های خود را به‌همراه کارمزد آن‌ها محاسبه کنید. به این ترتیب می‌توانید مقدار اعتبار مورد نیاز خود را محاسبه کنید و کارت اعتباری با مبلغ اعتبار مناسب مد نظر خود را خریداری کنید.

  6. تاریخ انقضای چند ماهه تا یک ساله

  بسته به اینکه چه نوع کارت مجازی را سفارش می‌دهید، این کارت‌ها با تاریخ انقضای 3 تا 12 ماهه صادر می‌شوند. دقت داشته باشید که با اتمام تاریخ انقضا دیگر امکان استفاده از کارت اعتباری را نخواهید داشت. به‌همین دلیل حتما برای استفاده کامل از موجودی کارت متناسب با تاریخ انقضای آن برنامه ریزی کنید. شرایط انتقال موجودی باقیمانده در کارت‌های پیش پرداخت منقضی شده با سایر کارت‌ها هم آنقدر پیچیده است که شاید بهتر باشد بگوییم نشدنی است.

  7. امکان پرداخت آنلاین آزادانه

  شما در پرداخت آنلاین با استفاده از انواع کارت‌های اعتباری متصل به حساب بانکی، معمولا با محدودیت‌های روزانه و ماهانه مواجه هستید. این در حالی است که برای خرید از سایت‌های آنلاین با استفاده از کارت‌های پیش پرداخت مجازی، چنین محدودیت‌هایی بی‌معنی است. شما می‌توانید تمام موجودی کارت خود را در یک تراکنش استفاده کنید یا در چند مرحله آن را خرج کنید. فقط باید تاریخ انقضای کارت را مد نظر داشته باشید.

  8. امکان بازگشت وجه در خریدهای ناموفق

  در خرید‌های آنلاین ممکن است درگاه‌های پذیرنده با مشکل روبه‌رو شوند. یکی از سوالات مهمی که افراد برای خرید ویزاکارت مطرح می‌کنند این است که آیا امکان بازگشت وجه (Refund) در کارت مجازی وجود دارد؟ پاسخ این سوال مثبت است. بنابراین تحت هیچ شرایط نگرانی از بابت پرداخت‌های ارزی آنلاین خود نخواهید داشت. اگر مشکلی در پرداخت به‌وجود بیاید که نیاز به بازگشت وجه داشته باشید، پول پرداخت شده به اعتبار کارت پیش پرداخت شما باز می‌گردد.

  محدودیت های ویزاکارت مجازی

  قبل از خرید ویزاکارت‌های مجازی باید درباره محدودیت‌های آن نیز اطلاع داشته باشید تا بتوانید تصمیم درستی در این زمینه بگیرید. این کارت‌ها در کنار مزایای قابل توجهی که دارند، با محدودیت‌هایی نیز دست و پنجه نرم می‌کنند که عبارت‌اند از:

  • امکان برداشت وجه با استفاده از این کارت‌ها از دستگاه‌های ATM وجود ندارد.
  • برای خرید از دستگاه پوز در فروشگاه‌های خارجی نمی‌توانید از این کارت‌ها استفاده کنید.
  • امکان ارسال وجه به دیگران یا دریافت وجه از طریق این کارت‌ها وجود ندارد.
  • از این کارت‌ها نمی‌توانید برای اتصال به کیف پول‌های الکترونیکی مانند پی پال و وریفای حساب کاربی استفاده کنید.

  در کنار چهار نکته فوق، یک موضوع مهم دیگر نیز وجود دارد که باید حتما مد نظر قرار دهید. بسیاری از سایت‌ها و اپلیکیشن‌های خارجی امکان پرداخت آنلاین با استفاده از کارت‌های پیش پرداخت مجازی را فراهم کرده‌اند. در عین حال قبل از اینکه برای خرید این کارت اقدام کنید، حتما درگاه پذیرنده سایت یا اپلیکیشن مد نظر خود را چک کنید تا مطمئن شوید که پذیرای کارت‌های اعتباری هستند.

   

  نیاز به مشاوره دارید؟

  اگر در زمینه انتخاب کارت اعتباری مناسب نیاز به راهنمایی دارید؛ اگر برای استفاده از کارت خود دچار مشکل شده‌اید، می‌توانید با واحد پشتیبانی تهرانیکس تماس بگیرید. کارشناسان ما آماده هستند تا با ارائه مشاوره رایگان به تمام سوال‌های شما عزیزان پاسخ دهند. در تمام 24 ساعت شبانه‌روز حتی در روزهای تعطیل هم می‌توانید با پشتیبانی تهرانیکس در تماس باشید. با تهرانیکس عضوی از دهکده جهانی شوید.