منو

ثبت نام آزمون های بین المللی

آماده شرکت در آزمون‌های بین‌المللی هستید؟ قصد دریافت مدرکی معتبر برای مهاجرت به دیگر کشورها را دارید؟ در پروسه ثبت نام آزمون دچار مشکل شده‌اید؟ به دنبال روش مطمئن ثبت نام آزمون‌‌های بین‌المللی هستید؟ آزمون‌های بین‌ المللی انواع مختلفی دارند که بعضی از آن‌ها برای دریافت ویزای کاری و برخی دیگر به عنوان مدرک زبان و برای مهاجرت تحصیلی استفاده می‌شوند. ثبت نام در این آزمون‌ها فرآیند و مراحل مشخصی دارد که یکی از آن‌ها پرداخت هزینه شرکت در آزمون است. پرداخت هزینه آزمون‌های بین‌ المللی بخشی از پروسه ثبت نام است و با انجام آن، ثبت نام در آزمون تکمیل می‌شود. پرداخت هزینه‌ها به صورت آنلاین و با استفاده از کارت‌ بانکی‌های بین‌ المللی قابل انجام است. البته در ایران این کار به سادگی امکان‌پذیر نیست. تحریم‌هایی که علیه ایران وجود دارد و پرداخت ارزی را برای ایرانیان محدود می‌کند، مانعی برای پرداخت هزینه آزمون‌های بین‌ المللی و ثبت نام متقاضیان ایرانی در آن‌ها است. البته با استفاده از خدمات تهرانیکس این کار به ساده‌ترین و سریع‌ترین شکل ممکن انجام می‌شود.

مزایای ثبت نام در آزمون‌های بین المللی

 

در سال‌های اخیر آمار دانشجویان و متقاضیان مهاجرت تحصیلی یا کاری به دیگر کشورها افزایش زیادی داشته است. یکی از مراحل مهاجرت دانشجویان یا متقاضیان کار در خارج، داشتن مدارک معتبر به خصوص در زبان است که فرآیند مهاجرت را ساده‌تر می‌کند. یکی از راه‌های دریافت مدارک معتبر به خصوص در زبان و برای اثبات توانایی در مکالمه، شرکت در آزمون‌های بین المللی است. شرکت در آزمون‌های بین‌ المللی و دریافت نمره قبولی بالا در آن‌ها، فرصت مهاجرت به عنوان دانشجو به کشوری دیگر را برای متقاضیان فراهم می‌کند. البته این مورد تنها یکی از مزایای ثبت نام در آزمون‌های بین المللی است. با شرکت در آزمون‌های بین‌ المللی و دریافت نمره قبولی در آن‌ها امکان مهاجرت و ورود به بازار کار و کسب درآمد و تحصیل در بهترین و معتبرترین دانشگاه‌های دنیا برای دارندگان مدرک فراهم می‌شود.

مراحل ثبت نام در آزمون های بین المللی با تهرانیکس

پرداخت هزینه‌های ثبت نام در آزمون‌های بین‌المللی در تهرانیکس به ساده‌ترین شکل انجام می‌شود، کافی است مراحل ثبت نام و ثبت اطلاعات را به طور دقیق انجام شد و بعد از آن سایر مراحل اصلا سخت نیست. به طور کل مراحل ثبت نام در آزمون‌های بین‌المللی با تهرانیکس را می‌توان به صورت زیر عنوان کرد:

  • ایجاد حساب کاربری در سایت و ساخت پنل اختصاصی کاربری
  • وارد کردن اطلاعات مربوط به آزمون و اطلاعات حساب کاربری
  • بررسی اطلاعات توسط کارشناسان و تماس برای اعلام قیمت‌ها و شرایط ثبت نام
  • اعلام هزینه اولیه به متقاضی
  • پرداخت ریالی هزینه ثبت نام
  • ثبت نام در کوتاه‌ترین زمان و ارائه رسید و مدارک مربوط به شما

آزمون های زبان

مهارت در زبان انگلیسی، مکالمه و درک این زبان یکی از مهم‌ترین مسائل در انواع روش‌های مهاجرتی است. داشتن مدرک معتبر زبان و تسلط به زبان انگلیسی در همه روش‌های مهاجرت مورد بررسی قرار می‌گیرد و از اهمیت زیادی برخوردار است. اثبات توانایی و برخورداری از مهارت کافی در زبان انگلیسی با شرکت در آزمون‌های زبان و دریافت نمره بالا در آن‌ها امکان‌پذیر است. این آزمون‌ها انواع مختلفی دارند و برای شرکت در هر کدام از آن‌ها باید به طور جداگانه پروسه ثبت نام، ارائه مدارک و پرداخت هزینه را انجام داد. با قبولی در آزمون، مدرک معتبر آن به شرکت کننده ارائه می‌شود تا با استفاده از آن برای اخذ ویزا و مهاجرت اقدام کند. ثبت نام در این آزمون‌ها برای متقاضیان ایرانی به دلیل محدودیت‌های ناشی از تحریم‌ها کمی مشکل است اما با استفاده از خدمات تهرانیکس این کار به سادگی انجام می‌شود. مجموعه تهرانیکس پرداخت هزینه ثبت نام در آزمون‌ها که مهم‌ترین مرحله ثبت نام است را برای متقاضیانی که حساب ارزی ندارند، در کوتاه‌ترین زمان انجام می‌دهد.

ثبت نام آزمون PTE

PTE یا Pearson Test English آزمونی برای سنجش سطح زبان متقاضیان کشورهای غیر انگلیسی زبان برای تحصیل در دانشگاه‌هایی است که به تدریس در آن‌ها به زبان انگلیسی انجام می‌شود. این آزمون به صورت آنلاین و کامپیوتری برگزار شده و مدرک آن برای بسیاری از دانشگاه‌ها و موسسات دنیا معتبر است. به خصوص در کشور استرالیا این آزمون مبنای اصلی سنجش توانایی و مهارت متقاضیان مهاجرت در زبان انگلیسی است. ثبت نام این آزمون در ایران امکان‌پذیر است اما برای شرکت در آن باید به کشورهای همسایه مانند ترکیه یا عراق سفر کرد. به علاوه پرداخت هزینه‌ ثبت نام در آزمون هم با استفاده از خدمات پرداخت آنلاین ارزی تهرانیکس امکان‌پذیر است.

فروش ووچر آزمون PTE

متقاضیان شرکت در آزمون PTE یک روش دیگر هم برای پرداخت هزینه‌های آن دارند و این روش، استفاده از ووچر این آزمون است. ووچر پی تی ای وسیله‌ای است که با استفاده از آن هزینه‌ آزمون پرداخت می‌شود. فروش ووچر آزمون PTE با هدف سریع‌تر کردن فرآیند ثبت نام در آزمون انجام می‌شود. ووچر این آزمون از طریق سایت‌های وابسته و مشخص به سایت اصلی برگزار کننده آزمون قابل خریداری است. برای تهیه ووچر می‌توان به صورت آنلاین هم اقدام کرد.فروش ووچر آزمون PTE یکی از خدماتی است که از سمت تهرانیکس برای راحت‌تر کردن پروسه شرکت در آزمون به متقاضیان ارائه می‌شود.

ثبت نام آزمون Toefl iBT

متقاضیان مهاجرت کاری و تحصیلی به دیگر کشورها که برای تکمیل پروسه مهاجرت خود نیاز به مدرک معتبر زبان دارند، این امکان را نیز دارند که با ثبت نام آزمون ToefI iBT، مدرک زبان معتبر دریافت کرده و به کشور مورد نظر مهاجرت کنند. نتایج و مدارک این آزمون، مورد قبول بیشتر کشورها است و تنها در موارد خاص ممکن است این آزمون به تنهایی کافی نباشد. این آزمون یکی از معتبرترین آزمون‌ها در سطح جهان است که با شرکت در آن مهارت‌هایی مانند خواندن، شنیدن، صحبت کردن و نوشتن مورد ارزیابی قرار می‌گیرد. پرداخت هزینه‌های این آزمون هم توسط تهرانیکس در کمترین زمان ممکن انجام می‌شود.

 

ثبت نام آزمون IELTS idp

ثبت نام آزمون IELTS idp، یکی از محبوب‌ترین آزمون‌های زبان انگلیسی در دنیا، این فرصت را در اختیار دیگر افراد قرار می‌دهد که در بهترین رشته‌های دانشگاهی، در بهترین کشورهای دنیا و با رفاه کامل اجتماعی تحصیل و زندگی کنند. شرکت در این آزمون و دریافت مدرک آن نه تنها برای متقاضیان مهاجرت بلکه برای افرادی که صرفا به دنبال مدرک زبان یا کسب درآمد از این رشته هستند نیز مناسب است. جهت تکمیل پروسه ثبت نام در این آزمون هم پرداخت هزینه از اهمیت زیادی برخوردار است که توسط تهرانیکس در کوتاه‌ترین زمان انجام می‌شود.

 

ثبت نام آزمون IELTS British concil

آزمون IELTS British concil یکی دیگر از آزمون‌هایی است که با کسب نمره قبولی در آن مدرک معتبر زبان انگلیسی به فرد ارائه می‌شود تا با استفاده از آن شغلی خوب پیدا کرده یا به تحصیل در دیگر کشورها بپردازد. این آزمون با همکاری دانشگاه کمبریج و کنسولگری انگلستان برگزار می‌شود و بالاترین استانداردهای جهان را دارند. به منظور ثبت نام آزمون IELTS British concil نیز می‌توان از خدمات پرداخت آنلاین ارزی تهرانیکس استفاده کرد تا هزینه این آزمون را به ساده‌ترین شکل و بدون نیاز به افتتاح حساب ارزی در کوتاه‌ترین زمان انجام داد.

ثبت نام آزمون Duolingo

یکی دیگر از آزمون‌های محبوب و معتبر انگلیسی که به صورت امتحانی آنلاین از مهارت‌های چهار گانه خواندن، نوشتن، گفتن و شنیدن برگزار می‌شود، آزمون دولینگو است. این آزمون مناسب افرادی است که مهارت‌هایی مانند گوش دادن و نوشتن در آن‌ها بسیار قوی است. در شروع فرآیند مصاحبه این آزمون ابتدا سوالاتی ساده از فرد پرسیده می‌شود و به مرور زمان و با رفتن به سوال بعدی، پس از هربار درست جواب دادن، سوالات سخت‌تر می‌شوند. ثبت نام آزمون Duolingo و پرداخت شهریه یا هزینه این آزمون چندگانه جزوی از خدمات تهرانیکس است.

 

ثبت نام آزمون ناتی

یکی از آزمون‌های سنجش زبان انگلیسی و ترجمه که کشور استرالیا میزبان آن است و قبولی در آن مزایای زیادی برای داوطلبان دارد، آزمون ناتی است. با انجام این آزمون معتبر، فرد توانایی کار به عنوان یک مترجم در سطح‌ها و شرایط کاری مختلف را خواهد داشت. در این آزمون از دو مکالمه استفاده می‌شود که در هر دوی آن‌ها یک طرف به زبان اصلی مکالمه یعنی انگلیسی و طرف دیگر به زبان مادری فرد صحبت می‌شود. هر پاراگراف در آزمون ناتی از 300 کلمه تشکیل شده است که متقاضی شرکت در آزمون باید توانایی تشخیص آن‌ها حین مکالمه و ترجمه را داشته باشد. این آزمون هم نیاز به پرداخت هزینه دارد که پرداخت آن با کمک کارشناسان تهرانیکس به سادگی انجام می‌شود.

 

ثبت نام آزمون GRE

آزمون GRE یکی از آزمون‌های معتبر زبان است و تفاوت آن با دیگر آزمون‌ها این است که افراد می توانند با کسب مدرک آن به درجات بالاتر تحصیلی مثل کارشناسی ارشد و دکترا وارد شوند این آزمون به غیر از دانشجویان حقوق و پزشکی برای دانشجویان دیگر کشورهای دنیا قابل انجام است. به علاوه مدرک دریافتی از شرکت در این آزمون هم در بسیاری از کشورها معتبر بوده و با دریافت آن نیازی به دریافت دیگر مدارک زبان نیست. در صورت نیاز به پرداخت ارزی برای شرکت و ثبت نام آزمون GRE نیز این کار با استفاده از خدمات تهرانیکس به سادگی قابل انجام است.

ثبت نام آزمون IELTS Indicator

ثبت نام آزمون IELTS Indicator با شیوع کرونا رواج پیدا کرد. این آزمون زیرمجموعه‌ای از آزمون آیلتس است که با شیوع کرونا برگزاری آن کنسل شد و نهایتا به برگزاری آزمون‌های مشابه مانند آزمون IELTS Indicator منتهی شد. شرکت در این آزمون هم به راحتی امکان‌پذیر است، پرداخت هزینه را به تهرانیکس بسپارید و روی آزمون IELTS خود تمرکز کنید.

سایر آزمون ها

علاوه بر آزمون‌های زبان، آزمون‌های دیگری هم در خارج از ایران برگزار می‌شوند که هر کدام از آن‌ها معیار سنجش و بررسی در یک رشته یا موقعیت به خصوص است. برای مثال بعضی از آزمون‌ها صرفا برای تشخیص مهارت دانشجویان پزشکی انجام می‌شود و مدرک آن مناسب افرادی است که قصد ورود به این رشته و فعالیت آن را دارند. برای پرداخت هزینه دیگر آزمون‌ها به غیر از آزمون زبان نیز، پرداخت آنلاین یکی از روش‌های انجام این کار است. برای پرداخت آنلاین ارزی روش‌های مختلفی وجود دارد که بهترین آن استفاده از خدمات مجموعه تهرانیکس در زمینه پرداخت‌های آنلاین ارزی به خصوص آزمون و برنامه‌های مشابه است.

ثبت نام آزمون IMAT

یکی از آزمون‌های غیرانگلیسی که با شرکت و قبولی در آن فرد موفق به پذیرش در رشته‌های پزشکی و دندان پزشکی می‌شود، آزمون IMAT است. ثبت نام آزمون IMAT هم یکی از فعالیت‌هایی است که خدمات مالی آن توسط تهرانیکس ارائه می‌شود. این آزمون بین المللی صرفا برای دانشجویان در گروه پزشکی کشور ایتالیا برگزار می‌شود و برای مشخص کردن نمره در آن، چند معیار مختلف مورد بررسی قرار می‌گیرد. دانشجویانی که نمره قبولی این آزمون را دریافت می‌کنند، امکان ارسال درخواست پذیرش تحصیلی در رشته‌های پزشکی و زیرگروه‌های آن را خواهند داشت.

ثبت نام آزمون CFA

علاوه بر رشته پزشکی، مهارت‌های مالی و ورود به بازار کار آن هم آزمونی دارد که علاقه‌مندان ورود به این حوزه ابتدا باید در این آزمون پذیرش شوند. این آزمون متشکل از سه سطح سوال است که سطح اول سوالات پایه در مورد سرمایه گذاری، سطح دوم تحلیل پیچیده و سطح سوم، روش‌های تحلیلی است. افرادی که در سه سطح تخصص کافی داشته و گواهی آزمون را دریافت کنند، به عنوان خبره مالی شناخته شده و امکان ورود به بازار کار را دارند. پرداخت هزینه آزمون CFA نیز از خدمات مجموعه تهرانیکس است.

ثبت نام آزمون PMP

علاقه‌مندان به ورود به بازار کار در حوزه کنترل پروژه هم نیاز به اثبات توانایی‌های خود در این زمینه را دارند و ثبت نام آزمون PMP و دریافت نمره قبولی در آن، یکی از راه‌های اثبات این توانایی است. در این آزمون مهارت‌ها و دانش متقاضیان در زمینه‌هایی مانند مدیریت پروژه، مسائل مالی و حقوقی مورد بررسی قرار می‌گیرد و با کسب نمره قبولی، مدرک معتبر برای فرد صادر می‌شود.

ثبت نام آزمون USMLE

دانشجویان پزشکی یا علاقه‌مندان به این رشته که قصد مهاجرت به کشور آمریکا را دارند باید در آزمونی به نام USMLE شرکت کرده و با قبولی در آن، اجازه ورود به این رشته و کار در آن را پیدا کنند. قبولی در این آزمون به معنی داشتن استانداردهای لازم برای کار پزشکی در آمریکا است. پرداخت هزینه آزمون USMLE که مانند تمام آزمون‌های بین المللی موضوعی مهم در پروسه ثبت نام است، توسط تهرانیکس و در کمترین زمان انجام می‌شود.

ثبت نام آزمون پرومتریک

آزمون پرومتریک آزمونی جامع است که در آمریکا برگزار شده و قبولی در آن معیار ارزیابی برای ورود به بیشتر دانشگاه‌ها و موسسات دولتی این کشور است. این آزمون یکی از پرطرفدارترین آزمون‌های دنیا نیز هست تا جایی که سالانه 7 میلیون نفر در آن شرکت کرده و با قبولی در آن، موفق به هموار کردن مسیر شغلی خود می‌شوند. پرداخت هزینه آزمون پرومتریک که برای شرکت در این آزمون الزامی است و باید به صورت ارزی و با کارت‌های بانکی بین المللی انجام شود، یکی از خدمات ارائه شده توسط مجموعه تهرانیکس است.

لازمه مهاجرت به دیگر کشورها داشتن آمادگی در زمینه‌های مختلف است و زبان و مهارت‌ها دو مورد از زمینه‌هایی هستند که آمادگی در آن‌ها اهمیت زیادی دارد. سنجش آمادگی متقاضیان مهاجرت در زبان انگلیسی یا مهارت‌های مختلف برای مهاجرت کاری از طریق آزمون‌های مختلف انجام می‌شود. ثبت نام در آزمون های بین المللی چه در زمینه زبان و چه در زمینه مهارت‌های کاری مستلزم پرداخت هزینه است که صرفا به صورت ارزی و با استفاده از کارت‌های بانکی بین المللی امکان‌پذیر است. این پرداخت‌ها و سایر پرداخت‌های ارزی در زمینه مهاجرت توسط مجموعه تهرانیکس انجام می‌شود. تهرانیکس خدمات خود را با هدف تسهیل پرداخت‌های ارزی برای همه ایرانیان ارائه می‌کند. این خدمات حتی برای افرادی که تا به حال تجربه‌ای از سفر به دیگر کشورها نداشته‌اند هم قابل استفاده هستند.