منو
خانه 9 کارت های اعتباری 9 خرید مستر کارت 9 دسته: مستر کارت فیزیکی

مستر کارت فیزیکی

صدور مسترکارت فیزیکی در 1 روز به نام شما با حساب بانکی و موبایل بانک

برای پرداخت‌های ارزی خود به‌دنبال راهی مطمئن هستید؟ آن دسته از کسانی که خیلی با پرداخت ارزی سروکار ندارند، معمولا از سایت‌هایی مانند تهرانیکس که این خدمات را ارائه می‌دهند، استفاده می‌کنند. در مقابل گروهی دیگر نیز هستند که دائما با پرداخت‌های ارزی سروکار دارند. برای این دسته از افراد بهتر است که راهی برای خرید‌های خود به‌صورت مستقیم در اختیار داشته باشند. به‌این ترتیب می‌توانند هزینه‌های جانبی پرداخت‌های خود را مدیریت کنند. ضمن اینکه در سریع‌ترین زمان ممکن ارسال یا دریافت پول را مدیریت کنند. خرید مسترکارت فیزیکی بهترین راه‌حل پیش روی این دسته از افراد است. خدمات صدور انواع مسترکارت فیزیکی تهرانیکس در سریع‌ترین زمان ممکن ارائه می‌شوند. با تهرانیکس دغدغه پرداخت‌های ارزی را برای همیشه به‌دست فراموشی بسپارید.

مسترکارت فیزیکی

انواع مسترکارت فیزیکی

مسترکارت کلاسیک

مسترکارت پرسونال کلاسیک

 • دبیت کارت classic با قابلیت های بی نظیر
 • بدون نیاز به حضور در بانک
 • پشتیبانی از سه ارز دلار ، یورو و لیر ترکیه
مسترکارت پلاتینیوم

مسترکارت پرسونال پلاتینیوم

 • دبیت کارت platinum با تمام قابلیت ها
 • بدون نیاز به حضور در بانک
 • پشتیبانی از سه ارز دلار ، یورو و لیر ترکیه
مسترکارت vip zeepay

مسترکارت پرسونال VIP

 

 • دبیت کارت با لیمیت روزانه و ماهیانه بالا
 • بدون نیاز به حصور در بانک
مسترکارت اتحادیه اروپا

مسترکارت استاندارد اتحادیه اروپا

 • دبیت کارت با امکانات و قابلیت های بی نظیر
 • بدون نیاز به حضوردر بانک
 • پشتیبانی در دریافت همه ارزهای جهانی
کردیت کارت گلد

کردیت کارت گلد زراعت بانک

 • توسط زراعت بانک ترکیه
 • نیاز به حضور در بانک
 • نیاز به دپوزیت 5000 لیر
کردیت کارت پلاتینیوم

کردیت کارت پلاتینیوم زراعت بانک

 • توسط زراعت بانک ترکیه
 • نیاز به حضور در بانک
 • نیاز به دپوزیت 11 هزار لیر

معرفی مسترکارت فیزیکی (Physical MasterCard)

مستر کارت فیزیکی نوعی کارت اعتباری بین‌المللی است. از نظر ظاهری این کارت‌ها تقریبا شبیه کارت‌های بانکی هستند که در ایران با آن‌ها کار می‌کنید. روی این کارت‌ها اطلاعاتی از قبیل شماره کارت 16 رقمی، کد 3 رقمی CVV و تاریخ انقضا درج می‌شوند. از تمام این اطلاعات برای پرداخت‌های آنلاین در سایت‌های خارجی باید استفاده کنید.  

با خرید Mastercard یک رمز پرداخت اینترنتی نیز در اختیار شما قرار می‌گیرد که البته می‌توانید آن را تغییر دهید. برای صدور این کارت‌های بین‌المللی نیاز به یک حساب بانکی فعال در خارج از کشور دارید. در واقع کارت به حساب بانکی شما متصل می‌شود. به‌این ترتیب می‌توانید در کشورهای مختلف برای پرداخت آنلاین یا آفلاین از آن استفاده کنید.

هر چند این کارت‌های اعتباری با ارز رسمی یک کشور صادر می‌شوند؛ اما محدودیتی در پرداخت با استفاده از آن‌ها در قالب سایر ارزهای فیات در کشورهای مختلف وجود ندارد. MasterCard فیزیکی به حساب بانکی متصل است. به‌همین دلیل امکان شارژ مجدد آن وجود دارد. علاوه بر آن امکان دریافت درآمدهای ارزی از طریق این کارت‌ها نیز برای شما فراهم است.

صدور کارت با مشخصات متقاضی

MasterCard فیزیکی دقیقا به نام شخص متقاضی صادر می‌شود. بنابراین می‌توانید با خیال راحت این کارت را حتی در سفرهای خارجی نیز همراه خود داشته باشید و برای پرداخت‌ها از آن استفاده کنید.

امکان واریز و برداشت وجه

کارت‌های اعتباری مجازی قابلیت شارژ مجدد ندارد و به‌نوعی یکبار مصرف است. در مقابل کارت‌های اعتباری فیزیکی هستند که امکان واریز و برداشت وجه با استفاده از آن‌ها وجود دارد. به‌همین دلیل این کارت انتخابی عالی برای تمام کسانی است که درآمد ارزی دارند.

پرداخت آنلاین و آفلاین

با استفاده از MasterCard مجازی تنها امکان پرداخت آنلاین در سایت‌های خارجی برای شما وجود دارد. این در حالی است که مسترکارت‌های فیزیکی علاوه بر پرداخت آنلاین، برای پرداخت‌های آفلاین نیز قابل استفاده هستند. بر

امکان دریافت پول از دستگاه ATM

یکی دیگر از مزایای کارت‌های فیزیکی در مقایسه با اعتباری، امکان برداشت وجه از طریق دستگاه‌های ATM است. با در اختیار داشتن کارت فیزیکی در سفرهای خارجی دیگر نیاز به همراه داشتن پول نقد نخواهید داشت. بلکه می‌توانید هر زمان که نیاز دارید، از طریق دستگاه‌های عابربانک، وجه نقد دریافت کنید

تاریخ انقضای طولانی مدت

کارت‌های اعتباری مجازی معمولا با تاریخ انقضای 3 تا 7 ماه صادر می‌شوند. به‌همین فرصت کمی برای استفاده کامل موجودی آن‌ها دارید. در مقابل کارت‌های فیزیکی مشابه کارت‌های بانکی در ایران با تاریخ انقضای بیش از 1 سال صادر می‌شوند. بعضا ممکن است که کارت‌ها با تاریخ انقضای 5 ساله صادر شوند

وریفای کردن حساب پی‌پال

قابلیت وریفای کردن حساب کاربری پی‌پال یکی دیگر از ویژگی‌هایی است که با خرید بعضی از مسترکارت‌های فیزیکی در اختیار شما قرار می‌گیرد. به‌این ترتیب علاوه بر وریفای کردن حساب، می‌توانید کارت اعتباری را به اکانت پی پال متصل کنید. به‌این ترتیب واریز‌ها و برداشت‌های خود را راحت‌تر انجام داده و مدیریت کنید.

مسترکارت

مزایای خرید مسترکارت با تهرانیکس

تمام تلاش ما در تهرانیکس برای پوشش کامل خدمات پرداخت ارزی است تا مسیری مطمئن پیش روی مردم ایران برای حضور در جامعه جهانی باز شود. سال‌ها تجربه در زمینه پرداخت‌های ارزی را برای ارائه خدمات باکیفیت به شما عزیز به‌کار گرفته‌ایم. با انتخاب تهرانیکس برای خرید مسترکارت فیزیکی یا مجازی، از مزایای زیر بهره‌مند خواهید شد:

 • امکان پوشش تمام پرداخت‌های ارزی در خارج از کشور
 • پرداخت هزینه‌های ارزی در سریع‌ترین زمان ممکن
 • بدون نگرانی از بابت بلوکه شدن دارایی‌های ارزی
 • ارائه خدمات 24 ساعته در هفت روز هفته
 • راهنمایی و مشاوره رایگان برای خرید کارت‌های بانکی بین‌المللی
 • پشتیبانی دائمی از خریداران کارت‌های بانکی فیزیکی و مجازی
 • کاهش هزینه‌های جانبی در پرداخت‌های ارزی

  مراحل خرید مسترکارت در تهرانیکس

  خرید MasterCard فیزیکی یا مجازی در تهرانیکس تنها با چند کلیک ساده انجام می‌شود. شما عزیزان با پشت سرگذاشتن مراحل زیر می‌توانید سفارش خرید کارت بانکی مجازی یا فیزیکی خود را در تهرانیکس ثبت کنید:

  1. با ثبت نام در تهرانیکس، حساب کاربری اختصاصی ایجاد کنید.
  2. درخواست کارت فیزیکی یا مجازی خود را با ارائه اطلاعات در تهرانیکس ثبت کنید.
  3. کارشناسان تهرانیکس راهنمایی لازم در خصوص هزینه و نحوه صدور کارت را در اختیارتان می‌گذارند.
  4. هزینه خرید کارت اعتباری را به‌صورت ریالی پرداخت کنید.
  5. تهرانیکس در سریع‌ترین زمان ممکن کارت بانکی را صادر کرده و در اختیار شما می‌گذارد.

  انواع روش‌های خرید مسترکارت

  شما می‌توانید خرید MasterCard را به‌دو صورت مجازی و فیزیکی از طریق تهرانیکس انجام دهید. حتما می‌پرسید که هر یک از این دو چه ویژگی‌هایی دارند و چگونه می‌توان از آن‌ها استفاده کرد؟ این قسمت را با دقت بیشتری دنبال کنید پاسخ سوال را مورد بررسی قرار دهیم.

  1. خرید مسترکارت مجازی

  همان طور که از نام مسترکارت مجازی مشخص می‌شود، با تهیه آن کارت فیزیکی در اختیار شما قرار نمی‌گیرد. MasterCard مجازی، کارت اعتباری از نوع پیش پرداخت (Prepaid) است. تقریبا می‌توان گفت که کارت‌های اعتباری مجازی همان مشخصات گیفت کارت را دارد.

  بنابراین با خرید MasterCard مجازی، اطلاعات مربوط به این کارت اعتباری از طریق ایمیل در اختیار شما قرار می‌گیرد. شما می‌توانید از این کارت برای پرداخت ارزی آنلاین در سایت‌ها و اپلیکیشن‌هایی که از پذیرنده کارت‌های اعتباری پیش پرداخت هستند، استفاده کنید. به‌عنوان مثال می‌توانید بسیاری از پرداخت‌های آنلاین فروشگاه‌های گوگل پلی و اپ استور را با استفاده از این کارت‌ها انجام دهید و برنامه‌های پولی مد نظر خود را دریافت کنید.

  امکان خرید MasterCard مجازی با قیمت‌های مختلف وجود دارد. معمولا کارت‌ها با قیمت‌های زیر 10 دلار شروع شده و تا 1000 دلار ادامه پیدا می‌کنند. هزینه صدور این کارت‌ها نیز با توجه به قیمت آن متغیر خواهد بود. دقت داشته باشید که مسترکارت مجازی به‌صورت بی‌نام صادر می‌شود. به‌همین دلیل اصلا لازم نیست که نگران مسدود شدن آن باشید.

  این کارت‌های مجازی تاریخ انقضای مشخصی دارند که بعضا بین چند ماه تا چند سال متغیر است. از این نظر با گیفت کارت‌ها متفاوت هستند که عملا بدون تاریخ انقضا هستند. مسترکارت مجازی، قابلیت شارژ مجدد ندارد. ضمن اینکه نمی‌توانید از این کارت‌ها برای واریز یا دریافت وجه ارزی استفاده کنید.

  در صورتی که به‌هر دلیل پرداخت آنلاین شما ناموفق باشد، جای هیچ‌گونه نگرانی وجود ندارد؛ چرا که امکان بازگشت وجه (Refund) به MasterCard مجازی وجود دارد. این کارت‌ها به‌صورت خاص با ارز رسمی یک کشور مشخص صادر می‌شود و برای پرداخت‌های آنلاین با همان ارز قابل استفاده است.

  2. خرید مسترکارت فیزیکی

  داستان مسترکارت فیزیکی با مجازی کاملا متفاوت است. این کارت در واقع چیزی شبیه به کارت بانکی است که در ایران استفاده می‌کنید. کارت بانکی شما به‌طور مستقیم به حساب بانکی‌تان متصل است و می‌توانید ضمن واریز و برداشت وجه از طریق آن، خدمات پرداخت آنلاین و حضوری را نیز با استفاده از دستگاه‌های ATM و POS انجام دهید.

  دقیقا همین امکانات و قابلیت‌ها نیز با خرید MasterCard فیزیکی در اختیار شما قرار می‌گیرد. با این تفاوت که کارت‌های فیزیکی امکان پرداخت ارزی را برای شما فراهم می‌کند. برای صدور این کارت ابتدا یک حساب بانکی بین المللی در یکی از کشورهای همسایه برای شما ایجاد می‌شود. سپس مسترکارت فیزیکی متصل به همان حساب صادر می‌شود. به این ترتیب وقتی از این کارت استفاده می‌کنید، گویی در حال کار کردن با حساب بانکی خود هستید.

  تمام فریلنسرهایی که درآمد ارزی دارند، با خرید کارت‌های بانکی بین‌المللی می‌توانند راهی مطمئن برای دریافت ارزی از کارفرما داشته باشند. نگران نقد کردن درآمد ارزی خود هم نباشید. به‌راحتی می‌توانید با ثبت درخواست نقد کردن درآمد ارزی در تهرانیکس، معادل ریالی وجه ارزی را در حساب بانکی خود در ایران دریافت کنید.

  همچنین خرید MasterCard فیزیکی گزینه‌ای ایده‌آل برای سفرهای خارجی به حساب می‌آید. با در اختیار داشتن دیگر نیاز به همراه داشتن پول نقد در کشور خارجی نخواهید داشت. بلکه می‌توانید از این کارت در دستگاه‌های ATM برای برداشت وجه و همچنین دستگاه‌های پوز فروشگاهی برای خرید استفاده کنید.

  محدودیت خاصی در واریز و برداشت وجه ارزی برای هر یک از انواع مسترکارت فیزیکی وجود دارد که در ادامه به این موضوع می‌پردازیم. این کارت‌ها نیز تاریخ انقضا دارند. هر چند که در مقایسه با کارت‌های مجازی، تاریخ انقضای طولانی‌تر دارند. نگران تمدید کارت‌های اعتباری نیز نباشید. شما می‌توانید درخواست تمدید کارت بانکی خود را در تهرانیکس ثبت کنید.

  مسترکارت فیزیکی هم به‌صورت خاص با ارز رسمی یک کشور مشخص صادر می‌شود؛ اما با توجه به اینکه به حساب بانکی بین‌المللی متصل است، از این کارت می‌توانید در کشورهای مختلف به‌راحتی استفاده کنید.

  آیا مسترکارت را می‌توان به پی‌پال متصل کرد؟

  یکی از سوالات مهمی که بسیاری از افراد در زمان خرید کارت‌های اعتباری مطرح می‌کنند، این است که آیا می‌توان این کارت را به حساب شخصی در کیف پول‌های الکترونیکی بین‌المللی مانند پی پال متصل کرد؟ پاسخ این سوال در ارتباط با MasterCard مجازی منفی است. شما نمی‌توانید به‌هیچ وجه این کارت را به‌حساب کاربری خود در پی پال متصل کنید. در مقابل با خرید MasterCard فیزیکی، امکان وریفای کردن حساب پی پال و اتصال به آن را خواهید داشت. این قابلیت مهمی است که با استفاده از آن می‌توانید بسیاری از نیازهای پرداخت ارزی خود را در سریع‌ترین و راحت‌ترین شکل ممکن پوشش دهید.

  سقف تراکنش مسترکارت‌های فیزیکی چقدر است؟

  همان طور که در کشور برای تراکنش با استفاده از کارت بانکی، سقف در نظر گرفته شده است، مسترکارت‌های فیزیکی نیز شرایط مشابهی دارند. البته با توجه به اینکه چه نوع کارتی را خریداری می‌کنید، سقف تراکنش‌های روزانه شما متغیر خواهد بود. انواع مسترکارت فیزیکی از نظر سقف تراکنش روزانه را می‌توان به سه گروه استاندارد، گلد و پلاتینیوم تقسیم کرد. کارت استاندارد سقف 10 تراکنش با حجم 2 هزار دلار در شبانه روز دارد. این در حالی است که سقف تراکنش‌های MasterCard گلد به 20 تراکنش با حجم 4 هزار دلار در شبانه روز می‌رسد.

  از نظر سقف تراکنش شبانه‌روزی، بهترین گزینه مسترکارت پلانتینیوم است. هیچ‌گونه محدودیت و سقف تراکنش برای این کارت در نظر گرفته نشده است. ضمن اینکه می‌توانید روزانه تا 5 هزار دلار با MasterCard پلانتینیوم از دستگاه‌های ATM پول نقد دریافت کنید. برای خرید این کارت بانکی باید 445 دلار بپردازید که در مقایسه با مسترکارت گلد و استاندارد گران‌تر است. کسب‌وکارها و آن دسته از افراد حقیقی که حجم تراکنش‌های ارزی آن‌ها زیاد است، می‌توانند از MasterCard پلانتینیوم استفاده کنند. در غیر این صورت استفاده از کارت‌های استاندارد و گلد برای خیلی از افراد کافی به‌نظر می‌رسد.

   

   آیا نگهداری پول در حساب متصل به ‌مسترکارت فیزیکی مشمول مالیات می‌شود؟ مهم

   در حال حاضر برای خرید MasterCard باید توجه داشته باشید که به دلیل محدودیت‌های موجود، تنها امکان صدور این کارت‌ها به نام افراد حقیقی در ایران وجود دارد. یعنی تمام کارت‌ها به‌صورت پرسونال صادر می‌شوند. در نتیجه نمی‌توان این کارت‌ها را برای شرکت‌ها و افراد حقوقی در ایران صادر کرد.  

   یکی از سوالا مهم دیگری که افراد در زمان خرید این کارت‌ها مطرح می‌کنند، این است که آیا نگهداری پول در حساب متصل به مسترکارت، مشمول مالیات می‌شود؟ پاسخ این سوال منفی است. هیچ‌گونه مالیاتی بابت ماندن موجودی در حساب‌های متصل به کارت از شما دریافت نمی‌شود؛ اما پیشنهاد می‌کنیم که هیچ‌گاه مبالغ زیادی را برای طولانی مدت در کارت‌های اعتباری خارجی نگهداری نکنید. شرایط مربوط به محدودیت‌های ناشی از تحریم‌ها دائما در حال تغییر و تحول هستند. نگهداری طولانی مدت وجه در حساب ممکن است باعث بروز مشکلاتی شود.

   امکان پرداخت ارزی با ارزهای مختلف به‌کمک MasterCard فیزیکی

   همان‌طور که اشاره کردیم، مسترکارت مجازی با ارز رسمی یک کشور خاص صادر شده و تنها با همان ارز نیز قابل استفاده است. اما این موضوع درباره خرید کارت‌های فیزیکی کامل فرق می‌کند. با استفاده از این کارت‌ها نگرانی از بابت تبدیل ارزهای مختلف به یکدیگر ندارید.

   به عنوان مثال برای پرداخت آنلاین در یک سایت ترکیه‌ای، تبدیل ارز از دلار به لیر ترکیه به صورت خودکار انجام می‌شود. به‌همین دلیل عملا با خرید مسترکارت فیزیکی، شما صاحب یک کارت اعتباری بین‌المللی خواهید شد که در بسیاری از کشورها می‌توانید به‌راحتی از آن استفاده کنید.

   مهمترین نکته قبل از خرید مسترکارت

   قبل از خرید MasterCard باید یک نکته بسیار مهم را در نظر بگیرید. هر چند مسترکارت یک کمپانی معروف در زمینه تسهیل تبادلات مالی بین‌المللی است و بسیاری از سایت‌ها و ارائه دهندگان خدمات مالی در کشورهای مختلف از این کارت پیشتیبانی می‌کنند؛ اما شما باید حتما قبل از خرید این کارت مطمئن شوید که سایت یا اپلیکیشن مد نظرتان از پرداخت ارزی با مسترکارت پشتیبانی می‌کند.

   در غیر این صورت عملا نمی‌توانید از کارت خود استفاده کنید. اهمیت این موضوع به‌ویژه برای خرید کارت‌های مجازی بیشتر است. همان طور که اشاره کردیم، کارت‌های مجازی از نوع کارت‌های اعتباری پیش پرداخت هستند و ممکن است همه پذیرنده‌ها از آن پشتیبانی نکنند. این نکته فوق‌العاده مهمی است که پیشنهاد می‌کنیم حتما جدی بگیرید.

   صدور مسترکارت چه مدت زمان می‌برد؟

   تهرانیکس تلاش می‌کنید تا خدمات خود را در سریع‌ترین و امن‌ترین شکل ممکن در اختیار کاربران ایرانی قرار دهد. از زمانی که هزینه ریالی برای خرید مسترکارت را در سایت تهرانیکس می‌پردازید، تا زمان صدور کارت چیزی در حدود 1 تا 3 روز کاری نهایتا زمان می‌برد. معمولا کارت‌های مجازی در مدت زمان کوتاه‌تری صادر شده و اطلاعات آن‌ها از طریق ایمیل در اختیار شما قرار می‌گیرند. در مقابل فرآیند صدور و تحویل کارت‌های فیزیکی کمی زمان‌بر است. در عین حال تمام تلاش تهرانیکس افزایش سرعت خدمات خود جهت رفاه حال مشتریان عزیز در بهره‌مندی از خدمات ارزی است.

   نیاز به مشاوره دارید؟

   اگر برای خرید کارت‌های بانکی مجازی یا فیزیکی نیاز به مشاوره دارید، با ما در تهرانیکس تماس بگیرید. کارشناسان ما با سابقه سال‌های فعالیت در زمینه پرداخت‌های ارزی، آماده راهنمایی شما هستند. مشاوره گرفتن از افراد متخصص در زمینه پرداخت‌های ارزی به‌شما کمک می‌کند تا تجربه راحت و بدون دردسری را در این زمینه پیش رو داشته باشید. ما در تهرانیکس کنار شما هستیم تا دغدغه پرداخت‌های ارزی را به‌دست فراموشی بسپارید.