منو
خانه 9 پرداخت آنلاین ارزی 9 دسته: پرداخت های دانشجویی

پرداخت های دانشجویی

پرداخت های دانشجویی با کمترین کارمزد در سریع ترین زمان

قصد مهاجرت تحصیلی دارید؟ به دنبال چاپ مقاله در مجلات بین‌المللی هستید؟ برای واریز هزینه‌های تحصیل در دانشگاه‌های خارجی به دنبال راه‌حلی مطمئن می‌گردید؟ برای انجام امور مربوط به هریک از این موارد و ده‌ها فعالیت دیگر با پرداخت‌های دانشجویی سروکار دارید. با توجه به محدودیت‌های ناشی از تحریم‌ها، نقل‌وانتقال پول از ایران به حساب دانشگاه‌های خارجی موضوعی چالش برانگیز است. خیلی از افراد به‌دنبال راه‌های مطمئنی هستند که هزینه‌های دانشجویی خود را پرداخت کنند. تهرانیکس، بهترین و سریع‌ترین بستر پرداخت ارزی را برای خدمات دانشجویی در اختیار شما قرار می‌دهد. با تهرانیکس فقط روی موفقیت تحصیلی خود تمرکز کنید.

انواع پرداخت‌های دانشجویی

تمام خدمات پرداخت‌های دانشجویی به‌طور کامل در تهرانیکس پوشش داده می‌شود. بنابراین شما با داشتن یک حساب کاربری اختصاصی، می‌توانید به‌راحتی تمام هزینه‌های خود را پرداخت کنید. در وهله اول شاید این‌طور به‌نظر برسد که صرفا دانشجویان متقاضی مهاجرت با موضوع پرداخت ارزی سروکار دارند. این در حالی است که حتی دانشجویان داخل کشور برای تعامل با موسسات بین‌المللی نیاز به پرداخت‌های ارزی پیدا می‌کنند. از جمله مهم‌ترین و پرکاربردترین هزینه‌های دانشجویی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

پرداخت هزینه دپوزیت فی دانشگاه

هزینه های تحصیلی یا Deposit fee بخش اصلی هزینه های تحصیل در خارج از کشور هستند …

اطلاعات بیشتر >

پرداخت هزینه اپلیکیشن فی

برای پذیرش در دانشگاه های خارجی نیاز به پرداخت Application fee خواهید داشت …

اطلاعات بیشتر >

چاپ مقاله در ژورنال‌های خارجی

چاپ مقاله در اکثر ژورنال‌های خارجی معتبر نیاز به پرداخت ارزی خواهد داشت …

اطلاعات بیشتر >

خرید دوره های آموزشی یودمی و لینکدین

بهترین منبع یادگیری آموزش های به روز استفاده از سایت های آزموشی خارجی و معتبر و شناخته شده است ….

اطلاعات بیشتر >

خرید از گوم رود

خرید هر آن چیزی که شما نیاز دارید به صورت مستقیم از سایت گوم رود

اطلاعات بیشتر >

پرداخت هزینه های عضویت موسسات خارجی

عضویت در کانون ها و موسسات بین المللی نیاز به پرداخت ارزی دارد …

اطلاعات بیشتر >

پرداخت هزینه شرکت در کنفرانس های خارجی

برای شرکت در اکثر کنفرانس های خارجی نیاز به پرداخت هزینه خواهید داشت …

اطلاعات بیشتر >

پرداخت هزینه عضویت PMI

پرداخت هزینه عضویت جامعه مدیریت پروژه جهانی

اطلاعات بیشتر >

مراحل پرداخت‌های دانشجویی با تهرانیکس

فرآیند پرداخت‌های دانشجویی با تهرانیکس خیلی آسان‌تر از آن چیزی است که فکر می‌کنید. ما به اهمیت واریز به‌موقع هزینه‌ها در تعامل با دانشگاه‌ها و موسسات علمی خارج از کشور آگاه هستیم. بر این اساس زیرساخت پرداخت ارزی ویژه‌ای را برای شما دانشجویان عزیز در نظر گرفته‌اید تا درخواست‌هایتان در سریع‌ترین زمان ممکن به سرانجام برسد. روی‌هم‌رفته با پشت سرگذاشتن مراحل زیر می‌توانید سفارش پرداخت ارزی هزینه‌های دانشجویی خود را در تهرانیکس ثبت کنید:

 1. با ثبت نام در تهرانیکس، حساب کاربری اختصاصی ایجاد کنید.
 2. اطلاعات کامل مربوط به پرداخت دانشجویی از جمله مبلغ، نوع ارز، حساب بانکی و … را جمع‌آوری کنید.
 3. درخواست پرداخت دانشجویی خود را با ارائه اطلاعات در تهرانیکس ثبت کنید.
 4. کارشناسان ما با شما تماس می‌گیرند تا شرایط پرداخت را به اطلاعتان برسانند.
 5. هزینه سفارش خود را به‌صورت ریالی پرداخت کنید.
 6. واریز وجه از سوی تهرانیکس در سریع‌ترین زمان ممکن انجام شده و رسید در اختیار شما قرار می‌گیرد.

شما در عرضه چند دقیقه می‌توانید سفارش پرداخت خود را نهایی کنید. دقت داشته باشید که اطلاعات لازم برای پرداخت‌های دانشجویی را مطابق با ضوابط اعلام شده از سوی دانشگاه هنگام ثبت سفارش با ما در میان بگذارید. دقت شما در این مرحله باعث می‌شود تا واریز هزینه‌ها بدون کوچک‌ترین مشکلی به انجام برسد. فرآیند پرداخت ارزی از سوی تهرانیکس هم معمولا ظرف یک ساعت انجام و رسید واریز رسمی برای شما ارسال می‌شود. به همین سادگی!

پرداخت هزینه‌های اپلای دانشگاه‌های خارجی

دانشگاه‌های خارجی در هر سال یک یا چند برنامه پذیرش دانشجو در مقاطع تحصیلی مختلف در نظر می‌گیرند. بیشتر برنامه‌های پذیرش دانشگاه‌های معتبر در فصل پاییز فعال می‌شوند. این دانشگاه‌ها مبلغی را تحت عنوان اپلیکیشن فی (Application Fee) برای بررسی هر یک از درخواست‌های دانشجویان خارجی در نظر می‌گیرند. بر این اساس درخواست اپلای شما تنها در صورتی بررسی می‌شود که هزینه اپلیکیشن فی را پرداخت کنید.

علاوه بر آن در فرآیند اپلای ممکن است هزینه‌های دیگری مانند رزرو وقت مصاحبه در سفارت، ترجمه و ارسال مدارک، مصاحبه‌های تخصصی و … نیز پیش روی شما قرار داشته باشند. برای هریک از پرداخت‌های دانشجویی در مسیر اپلای می‌توانید روی تهرانیکس حساب کنید.

به عنوان مثال بد نیست که نیم نگاهی به هزینه‌های مربوط به اپلای دانشگاه‌های آمریکا و کانادا بیندازیم. در اینجا فرض می‌کنیم که آزمون زبان یا سایر آزمون‌های لازم برای احراز شرایط دانشگاه‌های این دو کشور را شرکت کرده و با موفقیت پشت سر گذاشته‌اید. اپلیکیشن فی برای هر یک از دانشگاه‌های این دو کشور معمولا بین 80 تا 400 دلار متغیر است. پیشنهاد می‌کنیم با توجه به محدود بودن زمان ارائه درخواست حداقل درخواست خود را برای 4 یا 5 دانشگاه به صورت همزمان ارسال کنید.

در ادامه بعد از پذیرش اولیه باید نسبت به ترجمه مدارک و ارسال برای دانشگاه مقصد اقدام کنید که معمولا زیر 100 دلار هزینه دارد. بعد از تایید نهایی دانشگاه باید نسبت به پرداخت هزینه‌های مربوط به دریافت ویزای تحصیلی اقدام کنید. این هزینه برای آمریکا و کانادا به ترتیب چیزی در حدود 510 و 235 دلار است. پس از آن باید بار سفر را به سمت کشور مقصد ببندید.

پرداخت هزینه‌های تحصیلی دانشگاه‌های خارجی

هزینه‌های تحصیل در دانشگاه‌های خارجی بخش دیگری از پرداخت‌های دانشجویی را شامل می‌شوند. از شهریه دانشگاه گرفته تا هزینه مربوط به خوابگاه به عنوان بخشی از این هزینه‌ها به شمار می‌روند. این هزینه‌ها نیز معمولا باید در ابتدای هر ترم تحصیلی به حساب دانشگاه واریز شوند. طبیعی است که رشته و مقطع تحصیلی روی هزینه‌های دریافتی دانشگاه‌ها اثرگذار هستند. پیشنهاد می‌کنیم قبل از تصمیم‌گیری درباره انتخاب مقصد تحصیلی، حتما در این زمینه به دقت تحقیق کنید.

در کنار هزینه‌های تحصیل البته لازم است که نیم‌نگاهی نیز به هزینه‌های زندگی در کشور مقصد داشته باشید تا در مدت اقامت با مشکل روبه‌رو نشوید. اگر قرار است این هزینه‌ها را از ایران به حساب دانشگاه یا موسسه آموزشی واریز کنید، پیشنهاد می‌کنیم با خدمات تهرانیکس در کوتاه‌ترین زمان ممکن این فرآیند را پشت سر بگذارید.

خرید دوره‌های آموزشی

توسعه زیرساخت‌های اینترنت در کشورهای مختلف دنیا، سال‌هاست که انحصار شکل سنتی آموزش را شکسته و آموزش آنلاین به عنوان یک راه‌حل ایده‌آل پیش روی دانشجویان در سراسر دنیا قرار دارد. منابع آموزش آنلاین و آفلاین بسیار زیادی در بستر وب وجود دارند. سایت‌هایی مانند Udemy و Lynda به‌عنوان دو مورد از معتبرترین منابع عرضه‌کننده دوره‌های آموزشی در زمینه‌های مختلف از مهندسی و مدیریت گرفته تا علوم انسانی و بازاریابی هستند.

شما برای استفاده از دوره‌های آموزشی این سایت نیاز به پرداخت ارزی دارید. متاسفانه این سایت‌ها امکان پرداخت مستقیم برای ایرانیان را فراهم نکرده‌اند. ما در تهرانیکس تمام دوره‌های آموزشی مورد نیازتان را تهیه کرده و در اختیارتان می‌گذاریم. به این ترتیب می‌توانید دانش و مهارت خود را همپای علوم و فناوری دنیا به‌روز کنید.

خرید دوره‌های آموزشی سایت Udemy

هرچند Udemy به‌عنوان یک پلتفرم اختصاصی آموزش مجازی برای دانشگاهیان به شمار نمی‌رود؛ اما آموزش‌های کاربردی برای افزایش مهارت به منظور ورود به بازار کار در این سایت وجود دارد. بیش از 40 هزار دوره آموزشی در موضوعات مختلف مانند طراحی وب، اپلیکیشن، برنامه‌نویسی، گرافیک، عکاسی، مارکتینگ، توسعه فردی، سبک زندگی و … در این سایت بارگذاری شده و هر روز نیز بر تعداد آن‌ها افزوده می‌شود. بیش از 30 میلیون کاربر فعال در یودمی حضور دارند.

امکان برگزاری کلاس به صورت آنلاین در قالب این پلتفرم وجود دارد. در خرید دوره‌های آموزشی سایت Udemy باید توجه داشته باشید که تمرکز اصلی دوره‌های این سایت روی آموزش مهارت‌های بازار کار است. بنابراین خیلی نمی‌توانید سرفصل‌های دانشگاهی را در آن پیدا کنید. توجه داشته باشید شما هم می‌توانید به عنوان مدرس دوره آموزشی خود را در یودمی آپلود کرده و با فروش آن به درآمد دلاری برسید.

خرید دوره‌های آموزشی سایت Lynda

Lynda یکی دیگر از پلتفرم‌های اینترنتی معروف فعال در حوزه دوره‌های آموزشی است. این سرویس در سطح دنیا کاملا شناخته شده است؛ به طوری که مدارک پایان دوره لیندا در بین خیلی از صاحبان کسب‌وکارها معتبر به حساب می‌آید. لیندا نیز مانند یودمی فعالیت خود را محدود به موضوعات آموزشی خاصی نکرده است. هر موضوعی که به ارتقای مهارت‌های فردی دانشجویان برای ورود به بازار کار کمک کند، از سوی این پلتفرم مورد استقبال قرار می‌گیرد.

اخیرا لیندا با لینکدین ادغام شده است. به طوری که این پلتفرم با نام Linkedin Learning شناخته شده و به فعالیت خود ادامه می‌دهد. باید توجه داشته باشید که برای استفاده از دوره‌های آموزشی لیندا نمی‌توانید به ازای هر دوره هزینه جداگانه‌ای پرداخت کنید؛ بلکه لازم است که اشتراک ماهیانه یا سالیانه این سایت را خریداری کنید. به این ترتیب نیازی به خرید دوره‌های آموزشی سایت Lynda ندارید و صرفا با تهیه اشتراک تمام دوره‌ها در دسترس شما قرار می‌گیرند.

پرداخت هزینه شرکت در کنفرانس‌های خارجی

ضرورت تعامل با دانشگاه‌های بین‌المللی برای حرکت در لبه دانش و تکنولوژی اجتناب‌ناپذیر است. سالانه تعداد زیادی کنفرانس و همایش بین‌المللی در کشورهای مختلف دنیا برگزار می‌شوند. برای شرکت در برخی از این کنفرانس‌ها باید ثبت نام کنید. در فرآیند ثبت‌نام نیز لازم است تا مبلغی را برای نهایی کردن حضور خود در رویدادهای علمی بپردازید. ساده‌ترین راه برای انجام پرداخت‌های دانشجویی به منظور شرکت در رویداد‌های بین‌المللی، استفاده از خدمات تهرانیکس است.

هزینه‌هایی که بابت ثبت نام در رویدادهای بین‌المللی از شما دریافت می‌شوند مربوط به موارد گوناگونی مانند چاپ مقاله، پذیرایی، اقامت و … هستند. بر این اساس هزینه‌های دریافتی ممکن است از 10 دلار تا حتی بیش از 1000 دلار متغیر باشد. از جمله شناخته شده‌ترین مراکز برگزارکننده کنفرانس‌ها و رویدادهای خارجی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • Conference of the European Sociological Association
 • International Institute of Engineers
 • International Symposium on Energy Challenges and Mechanics
 • Society for Industrial and Applied Mathematics
 • Elsevier Conferences
 • The International Academic Forum
 • International Conference on Advances in Food Sciences

پرداخت هزینه چاپ مقاله در مجلات بین‌المللی

فارغ از اینکه قصد مهاجرت تحصیلی دارید یا مشغول تحصیل در ایران هستید، چاپ کردن مقالات آموزشی در مجلات معتبر بین‌المللی برای افزایش رتبه و جایگاه علمی شما نقش تعیین‌کننده‌ای دارد. هریک از مجلات بین‌المللی برای حق عضویت و همچنین چاپ مقالات دانشجویان، مبلغی را در ازای ارائه خدمات دریافت می‌کنند. شما می‌توانید هزینه‌های مربوط به چاپ مقاله در مجله‌های معتبر بین‌المللی را به‌راحتی هرچه تمام‌تر از طریق تهرانیکس پرداخت کنید.

برای انتخاب ژورنال‌های خارجی لازم است حتما معیارهای خاصی را مد نظر قرار دهید. اولویت نخست خود را روی مجلاتی بگذارید که اصطلاحا با نام آی اس آی (ISI) شناخته می‌شوند. ISI معتبرترین پایگاه داده مقالات دانشگاهی در سراسر دنیاست که ارزش بالایی در بین جوامع دانشگاهی کشورهای مختلف دارد. ایمپکت فکتور یا ضریب تاثیر شاخص دیگری است که برای ارزیابی اعتبار ژورنال‌های بین‌المللی باید مد نظر قرار دهید.

طبیعی است که هزینه چاپ مقاله با توجه به موضوع و مجله انتخاب شده متغیر باشد. این هزینه بابت داوری و انجام فعالیت‌های مربوط به انتشار مقاله در ژورنال دریافت می‌شوند. بر این اساس ممکن است از چند صد دلار تا حتی چند هزار دلار مبغی که بابت انتشار مقاله باید پرداخت کنید، متغیر باشد.

مزایای پرداخت‌های دانشجویی با تهرانیکس

تمام تلاش ما در تهرانیکس برای پوشش کامل خدمات پرداخت‌های دانشجویی است تا شما بتوانید با خاطری آسوده صرفا روی پیش‌برد برنامه‌های تحصیلی خود تمرکز کنید. سال‌ها تجربه در زمینه پرداخت‌های ارزی را برای ارائه خدمات باکیفیت به دانشجویان عزیز به‌کار گرفته‌ایم. با انتخاب تهرانیکس برای پرداخت هزینه‌های دانشجویی در خارج از کشور، از مزایای زیر بهره‌مند خواهید شد:

 • پوشش تمام هزینه‌های دانشجویی در خارج از ایران
 • پرداخت هزینه‌های دانشجویی در سریع‌ترین زمان ممکن (عمدتا یک ساعت)
 • استفاده از روش‌های پرداخت امن و مطمئن برای واریز هزینه‌های دانشجویی
 • ارائه خدمات تمام ‌وقت در هفت روز هفته
 • راهنمایی و مشاوره رایگان برای پرداخت‌های ارزی
 • بدون نیاز به هیچ‌گونه کارت اعتباری بین‌المللی
 • پرداخت هزینه‌ها به‌صورت ریالی